Forgotten-world

Forum zapomnianego świata

Ogłoszenie

Linki do klikania:

Pajacyk
Pieski

Pieski2

#1 25-03-2008 18:30:41

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Zjawiska Paranormalne

Zapewne każdy z nas słyszał niesamowite opowieści, czy to o duchach, czy też innych, nieprawdopodobnych zjawiskach, niektórzy też mogli być bezpośrednimi świadkami ich zajścia. Jakie to były zjawiska ? Czy może istnieć jakieś racjonalne ich wyjaśnienie ? Czy stanowią one tylko wymysł naszych figlarnych umysłów, czy też zachodzą naprawdę ?

Offline

#2 26-03-2008 19:00:15

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Zjawiska Paranormalne

Misia chciała napisać, że UFO widziała i słyszy duchy, ale jest zmulona tak jak ja i nic nie może wymyślić


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#3 26-03-2008 19:17:58

Sandro

Winny użytkownik

Punktów :   12 

Re: Zjawiska Paranormalne

Nie wiem czy to można podpiąć pod zjawiska paranormalne, ale jest ciekawe:

http://www.nautilus.org.pl/?i=1324

Ciekawe cyz to nie lipa . Pozornie wygląda na to, że to niemożliwe (grawitacja i inne bzdety), ale może . . .

Offline

#4 26-03-2008 20:29:19

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Re: Zjawiska Paranormalne

Na tym świecie nic mnie już nie zdziwi... choć wolę podchodzić sceptycznie do takich spraw <jednocześnie jednak nie wykluczam możliwości istnienia takich zjawisk, mam nawet kilka teorii odnośnie natury co niektórych. >

Jeśli chodzi o niewyjaśnione zjawiska z mej okolicy...

Jakieś 2 lata temu mieliśmy tu do czynienia z dziwnym stworzeniem grasujących w lasach, niektórzy mówili, że to Chupacabra,albo inaczej Pomórnik <taki swojski odpowiednich "Koziego Wampira". Początkiem tej historii był trzęsienie ziemi <prawdziwe, szczególnie wyczuwalne w mieszkaniach położonych na wyższych piętrach>, wkrótce potem zaś poczęły się szerzyć słuchy o odnajdywanych w lesie, brutalnie zamordowanych zwierzętach. Coś napadało na gospodarstwa, na klatki ze zwierzętami, rozrywało je, a zwierzaki zabijało jednym ciosem wymierzonym prosto w serce. Niektórzy twierdzili, że widzieli tego stwora, mającego około 2-óch metrów wysokości, ofutrzonego, o lśniących w mroku oczach. Pamiętam nerwową atmosferę towarzyszącą tamtym dniom, szczególnie nocami, niespokojne ujadania psów w okolicy budziły mój niepokój <leżąc w mroku wkręcałem sobie, że zaraz usłyszę jakiś ryk, czy inny, bliżej niezidentyfikowany odgłos bestii...>.
Jakiś myśliwy utrzymywał, że zastrzelił jedno z tych stworzeń, ale było na tyle paskudne, ze wywiózł w las i zakopał. Pewna szamanka zaś utrzymywała, że za pomocą magii przegnała tego stwora spowrotem pod ziemię, skąd miał przybyć <po jej interwencji ataki ustały...>
Jest też trzecia, najbardziej racjonalna teoria, oparta o badania DNA. Na ich podstawie zidentyfikowano stworzenie jako rosomaka, pytanie tylko skąd się on wziął w tych rejonach...
http://kuczyn.com/figurant/rosomak.jpg

Offline

#5 04-04-2008 23:26:02

sabadilla

Administratorka

Punktów :   

Re: Zjawiska Paranormalne

Ja jestem takim zjawiskiem, żyję tylko na forum

Offline

#6 06-04-2008 22:47:17

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Zjawiska Paranormalne

Kurde, szkoda że "Nie do wiary" już nie leci, bo byśmy to zgłosili

Ostatnio autentycznie przeraziła mnie głupia rzecz - spała u mnie znajoma (bez podtekstów!), puściłem jakąś spokojną muzę w tle i zasnęliśmy. Nagle budzi mnie jakiś strasznie głośny, przerażający dźwięk przypominający wycie. Myślałem, że zawału dostanę, podczas gdy okazało się, że to ona ma taki dzwonek w telefonie


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#7 07-04-2008 08:32:24

emateues

Popaprany użytkownik

Punktów :   
Wiek: 20

Re: Zjawiska Paranormalne

kiedyś mi mojej mamy facet opowiadał, że jak spał sobie jako rozwodnik w domu jeszcze sam to obudził się z krzykiem i wydzierał pape na cały blok bo ktoś wisiał nad nim w oknie ( a to środek nocy był ) i tak z pare minut dobrych. a co sie okazało to okno uchylone było ciekawe co sąsiedzi pomyśleli


hard core pride.

Offline

#8 11-04-2008 19:44:12

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Zjawiska Paranormalne

Zawsze, ale to absolutnie zawsze gdy się zbliżałam do przystanku 94 na Fosza (przeważnie gdy wracałam z LO do domu) to on akurat odjeżdżał i jeszcze stał na światłach przed przejściem, ale już nie można było wsiąść...
Kiedyś, jak już byłam na studiach, szłam z koleżanką tą trasą i gdy stałyśmy na przejściu ona mówi "coś mi tu nie pasuje... czegoś mi brakuje... aaa!!!", w końcu dojrzała uciekający 94


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#9 11-04-2008 20:28:06

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Zjawiska Paranormalne

A ja się wczoraj bawiłem wahadełkiem Nie wiem jak wyjaśnić to, co się działo, ale było niesamowicie

Ostatnio edytowany przez Arantasar (11-04-2008 20:34:45)


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#10 11-04-2008 20:34:47

 Misia

Szyderczy użytkownik

Punktów :   27 

Re: Zjawiska Paranormalne

A wahadełko się waha tak jak ja chcę nawet jak Ania je trzyma
Wypróbuję motyw na babci, sesesese


It's not easy to conceal Fear with a masquerade of joy...

Offline

#11 13-04-2008 12:56:09

Dzikus

Dawny użytkownik

Punktów :   

Re: Zjawiska Paranormalne

sabadilla napisał:

Ja jestem takim zjawiskiem

Ja tyż, ale z nieco innych powodów

Małe sprostowanie: zjawiska paranormalne, w zestawieniu ze mną, wydają się całkiem normalne...

Ostatnio edytowany przez Dzikusek (26-04-2008 19:43:33)

Offline

#12 29-04-2008 16:09:54

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Zjawiska Paranormalne

A mi się wczoraj przydarzyła całkiem ciekawa rzecz...

Leżałem już sobie w łóżku i rozważałem pewną kwestię natury egzystencjalnej, zasnąłem około pierwszej, ale że kwestia była dosyć istotna, to zacząłem kontynuować swoje rozważania w śnie, przy czym nie spałem do końca, bo m.in. wiedziałem w jakiej pozycji znajduje się moje ciało. Kiedy chwilami traciłem świadomość zaczynał się normalny sen (no, prawie normalny, bo ćwiczyłem w nim OOBE). W pewnym momencie zacząłem śnić, że próbuję przetoczyć wielką butelkę z wodą przez jakiś próg i co wcale nie było zabawne, w momencie kiedy udało mi się ją przeturlać, to nagle obudził mnie głośny huk - poderwałem się i zupełnie mimowolnie powiedziałem "przepraszam", bo wydawało mi się, że ktoś jest w pokoju i przestraszyłem tą osobę. Kiedy zapaliłem światło okazało się, że to książka spadła z bufetu.

Oczywiście fakt, że niedotykana od paru tygodni książka sama spada nie jest jeszcze żadnym ewenementem, ale w połączeniu z resztą pozwala na snucie całkiem przyjemnych hipotetycznych rozwiązań


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

#13 30-04-2008 15:58:18

emateues

Popaprany użytkownik

Punktów :   
Wiek: 20

Re: Zjawiska Paranormalne

dużo pijesz alkoholu ;>


hard core pride.

Offline

#14 30-04-2008 18:15:36

Nemezis

Szyderczy użytkownik

Punktów :   25 

Re: Zjawiska Paranormalne

Lepiej nie praktykuj tego za często. Taki sen jest mało efektywny


I'd rather have a few days of wonderful than a lifetime of nothing specjal.

Offline

#15 30-04-2008 22:17:14

 Arantasar

Sexowny użytkownik

Punktów :   15 

Re: Zjawiska Paranormalne

Ale za to jaki efektowny


Lubię mówić o niczym. Jest to jedyna rzecz, na której się znam

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spa w Ciechocinku Regał z drewna http://www.adwokat-pszczyna.katowice.pl/